Copyright 2020 © Psychoterapia Anna Dąbska

Jeżeli masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę

>>> Zadzwoń, napisz maila lub wyślij formularz <<<

Psychoterapia Wrocław i online
Psychoterapia Wrocław i online

O mnie

Nazywam się Anna Dąbska, jestem psychologiem i psychoterapeutą.

 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna oraz czteroletni całościowy kurs psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz członkiem Sekcji Psychoterapii PTP.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, pracując jako psycholog w zakładzie opiekuńczo leczniczym oraz placówkach edukacyjnych. Prowadzę również psychoterapię w Centrum Pomocy Psychologicznej Alter Ego oraz pracuję jako psycholog w Ośrodku Pomocy Społecznej.

Pracuję terapeutycznie w nurcie psychodynamicznym, jednak widząc szczególną potrzebę osoby, której pomagam elastycznie korzystam z dorobku innych podejść terapeutycznych, takich jak poznawczo - behawioralny, Gestalt czy terapii humanistycznej.

W swojej pracy zależy mi na byciu w pełni profesjonalną i skuteczną, dlatego regularnie uczestniczę w superwizjach pod okiem certyfikowanych specjalistów.

Oprócz doświadczeń w pracy z pacjentami z problemami z różnych obszarów, stale podnoszę swoje kwalifikacje psychoterapeuty uczestnicząc w dodatkowych kursach i szkoleniach.